Direkt zum Inhalt
Interiér vozidla Land Rover

NAŠE SLUŽBY

MÁTE ZÁUJEM O NÁŠ SERVIS? POŽIADAJTE PRIAMO O STRETNUTIE ALEBO SPÄTNÝ TELEFONÁT.

NAHOR

NAŠE SLUŽBY PRE VÁS

Využite naše vysoko profesionálne služby pre značky Range Rover, Defender a Discovery a užite si optimálnu starostlivosť v príjemnom prostredí. Naši servisní špecialisti Land Rover vás presvedčia kvalitou svojej práce na vozidle.

KONTAKT NA SERVIS

STANISLAV MACÁK

Service advisor
Telefon: +421 918 490 711
E-Mail

LUKÁŠ MACÁK

Service advisor
Telefon: +421 917 717 015
E-Mail

PONUKY SLUŽIEB

Navštívte nás v autosalóne.

DOHODNUTIE TERMÍNU NA SERVIS

ĎALŠIE SLUŽBY

Radi vám poradíme s našou komplexnou ponukou služieb pre značky Range Rover, Defender a Discovery. Očakávajte výnimočný výkon a jedinečné služby.

Pracovník servisu stojí pod autom a pozerá sa hore.

SERVIS A ZÁRUKA

Sme hrdí na naše výrobky vyberanej remeselnej kvality. A sme presvedčení, že naše výrobky, od nových vozidiel až po príslušenstvo, sú výnimočne dobré. Preto zahŕňajú naše záruky takmer každý detail.

 

NA ZÁRUKY

O zárukách

LAND ROVER ASSISTANCE

Poskytneme vám nepretržitú podporu prostredníctvom prvotriednej pohotovostnej služby a spoľahlivo vám pomôžeme aj v ťažkých situáciách.

 

Viac o asistencii

Obrazovka v Land Roveri.

LAND ROVER INCONTROL

Land Rover InControl poskytuje bezproblémové a bezpečné spojenie medzi vaším vozidlom a vonkajším svetom. Infotainment a zvukové systémy pre ešte vyšší komfort patria takisto k jazdným asistenčným systémom, ktoré zvyšujú bezpečnosť.

 

NA InCONTROL

Range Rover s prívesom.

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER

Môže byť ešte trochu originálnejšie, individuálnejšie a nezvyčajnejšie? Objavte naše originálne príslušenstvo a nechajte sa inšpirovať.

 

NA KATALÓG PRÍSLUŠENSTVA